Stażysta/Asystent projektu - Assistant Project Manager

Opis stanowiska

Asysta w realizacji projektów
Asysta w przygotowaniu aplikacji do programów UE
Przygotowywanie dokumentów, prace organizacyjne
Bieżąca współpraca z zespołem pracującym przy projektach UE
Asysta w organizacji spotkań i seminariów w ramach projektów

Wymagania

Absolwent/-ka lub student/-ka 3-5 roku studiów (zarządzanie, ekonomia, marketing lub kierunki pokrewne)
Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
Komunikatywność, zdolność pracy w grupie i zdolności interpersonalne
Samodzielność, zdolność szybkiego szybkiego wykonywania powierzonych zadań, zdolności analityczne
Znajomość na ogólnym poziomie zagadnień europejskich, w tym funduszy EU
Atutem będzie doświadczenie w przygotowywaniu aplikacji do funduszy EU (preferencyjnie w języku angielskim)

Oferujemy

Pracę w młodym, dynamicznym zespole
Uczestnictwo w międzynarodowym środowisku
Uczestnictwo w pracach/projektach/aplikacjach finansowanych z UE
Możliwość edukacji i rozwoju zawodowego

Zainteresowanych pracą w prosimy o przesłanie zgłoszeń zawierających CV oraz list motywacyjny na adres office@motusfoundation.com

Prosimy o dołączenie dopisku "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101 poz. 926 ze zmianami)."