Research Analyst

Opis stanowiska

Praca przy projektach współfinansowanych przez środki z UE
Monitoring rynku, w szczególności portów morskich
Sporządzanie raportów na potrzeby wewnętrzne
Asystowanie prac w zakresie przygotowywania wniosków aplikacyjnych do programów finansowanych UE
Wsparcie Kierowników projektów przy pracy nad projektami

Wymagania

Wykształcenie wyższe
Co najmniej kilkuletnie doświadczenie na stanowisku analityka lub researchera
Biegła znajomość języka angielskiego
Komunikatywność, otwartość, łatwość w nawiązywaniu kontaktów
Umiejętność pracy w zespole, bezkonfliktowość
Bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność w działaniu
Wykształcenie podyplomowe, szkolenia w zakresie programów UE będą dodatkowym atutem
Mile widziane doświadczenie w pracy w międzynarodowym środowisku, znajomość branży transportowej lub turystycznej

Oferujemy

Możliwość pracy w dynamicznie firmie, w młodym zespole
Ciekawe wyzwania zawodowe i możliwości rozwoju i dokształcania
Uczestnictwo w międzynarodowym środowisku
Uczestnictwo w pracach/projektach/aplikacjach finansowanych z UE

Zainteresowanych pracą w prosimy o przesłanie zgłoszeń zawierających CV na adres office@motusfoundation.com

Prosimy o dołączenie dopisku "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101 poz. 926 ze zmianami)."