Kierownik Projektów Europejskich - Project Manager EU Projects

Opis stanowiska

Nadzór nad realizacją projektów unijnych
Stała analiza programów, naborów wniosków i projektów dofinansowanych ze środków UE
Koordynowanie prac w zakresie przygotowywania wniosków aplikacyjnych do programów finansowanych UE
Bieżąca współpraca z zespołem przygotowującym aplikacje
Koordynowanie prac administracyjnych związanych z rozliczaniem projektów UE
Organizacja spotkań i seminariów w ramach projektów.

Wymagania

Wykształcenie wyższe
Co najmniej kilkuletnie doświadczenie w obsłudze (pozyskiwanie i rozliczanie) projektów finansowanych z funduszy EU
Biegła znajomość języka angielskiego
Komunikatywność, otwartość, łatwość w nawiązywaniu kontaktów
Umiejętność pracy w zespole, bezkonfliktowość
Bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność w działaniu
Wykształcenie podyplomowe, szkolenia w zakresie programów UE będą dodatkowym atutem
Mile widziane doświadczenie w pracy w międzynarodowym środowisku, znajomość branży transportowej lub turystycznej

Oferujemy

Możliwość pracy w dynamicznie firmie, w młodym zespole
Ciekawe wyzwania zawodowe i możliwości rozwoju i dokształcania
Uczestnictwo w międzynarodowym środowisku
Uczestnictwo w pracach/projektach/aplikacjach finansowanych z UE

Zainteresowanych pracą w prosimy o przesłanie zgłoszeń zawierających CV oraz list motywacyjny na adres office@motusfoundation.com

Prosimy o dołączenie dopisku "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101 poz. 926 ze zmianami)."