Aktualne oferty pracy:

Nabór na stanowisko Specjalista ds. Projektów Europejskich na ½ etatu

Fundacja Motus jest organizacją non-profit, która pomaga transportowi i logistyce oraz pokrewnym sektorom w prowadzeniu zrównoważonej działalności gospodarczej. Prowadzimy badania, organizujemy seminaria i konferencje, wydajemy opinie, aktywnie uczestniczymy w projektach dofinansowanych ze środków Unii Europejskiej a także wspieramy procesy legislacyjne zgodne z naszym programem działania. www.motusfoundation.com

W związku z rozwojem naszej fundacji  poszukujemy pracownika na stanowisko Specjalisty ds. projektów europejskich na ½ etatu.

Początek pracy od Stycznia 2021.

Opis stanowiska

Do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie:

- Bieżąca współpraca z zespołem przygotowującym aplikacje
- Organizacja spotkań i seminariów w ramach projektu Connect2SmallPorts

- Przeprowadzenie wywiadów z o tematyce digitalizacji z portami bałtyckimi

- Podróże służbowe związane z realizowanym projektem

- Wsparcie w kontaktach z odbiorcami projektu, szczególnie z polskimi małymi portami

- Wsparcie przy organizacji Roadshow oraz Match Making Events

- Przygotowanie raportów o tematyce „Digitalizacji w małych i średnich portach bałtyckich”

- Organizacja wydarzeń we współpracy z organizacjami z sektora morskiego (szczególnie w obrębie morza Bałtyckiego)

Miejsce pracy znajduje się w centrum Gdyni, co zapewnia dogodny dojazd środkami komunikacji miejskiej z całego Trójmiasta.

Wymagania:

- Wykształcenie wyższe
- Doświadczenie w realizacji projektów finansowanych z funduszy UE
- Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
- Komunikatywność, otwartość, łatwość w nawiązywaniu kontaktów
- Umiejętność pracy w zespole, bezkonfliktowość
- Bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność w działaniu

Wymagania dodatkowe:

- Możliwość rozpoczęcia pracy od Styczeń 2021 będzie dodatkowym atutem
- Wykształcenie podyplomowe, szkolenia w zakresie programów UE będą dodatkowym atutem
- Mile widziane doświadczenie w pracy w międzynarodowym środowisku, znajomość branży portowej, transportowej lub turystycznej

Prosimy o składanie CV pod adresem office@motusfoundation.com

Lub na Adres pocztowy:

Gdynia
Kod pocztowy: 81-368
Ulica: Kazimierza Pułaskiego 8

Wszelkie pytania dotyczące stanowiska również prosimy kierować pod adresem office@motusfoundation.com